Strona główna / Wesprzyj
Wesprzyj serwis Wiara i Nauka!

Piszemy i mówimy o tym, o czym inni boją się pomyśleć. Dopomóż nam już teraz do utrzymania i rozwoju serwisu, który propaguje niezależne badania naukowe i publicystykę łączącą świat nauki i sferę wiary. Dzięki nam otrzymujesz:

 

Robimy to wszystko dla Was – naszych Drogich Czytelników.

Dlatego też prosimy o wsparcie finansowe serwisu

WiaraiNauka.pl wedle Waszych możliwości:

Kwota darowizny:
Twoja kwota w zł:
Informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków (administrator danych osobowych), w następujących celach: a) w celu wykonania zamówienia i wsparcia datkiem konferencji. Przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu służy podjęciu działań przed zawarciem umowy i w wykonaniu umowy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO, b) w ramach utrzymywania stałego kontaktu w związku z realizacją celów statutowych, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych spotkaniach, kampaniach i akcjach społecznych oraz możliwościach wspierania działalności Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi, c) w ramach współpracy z organizacjami posiadającymi zbliżone cele statutowe, poprzez przekazywanie Państwa danych osobowych tym podmiotom, a w szczególności Stowarzyszeniu „POLONIA CHRISTIANA” z siedzibą przy ul. Skawińskiej 13 lok.13, 31-066 Kraków, d) archiwalnych, gdy jest to niezbędne do zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów dotyczących kontaktu w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach wskazanych pod literą b), c) i d) powyżej uzasadnione jest prawnie usprawiedliwionymi interesami realizowanymi przez administratora zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO.
Czytaj więcej

Wesprzyj nas!


W dobie upadku nauki i stopniowego obniżania poziomu kształcenia, pośród tysięcy badań realizowanych „na zlecenie”, społecznie użyteczna i potrzebna jest promocja niezależnej myśli naukowej. Myśli, która nie boi się podważania zwyczajnych hipotez, które wielkie media podnoszą do rangi dogmatu.

 

Dzieki nam otrzymasz 

  • rzetelny zestaw argumentów do debat nt. naszej wiedzy o początkach świata;
  • nagrania wideo z konferencji naukowych, prelekcji i rozmów z czołowymi biologami, socjologami i teologami, komentującymi bieżący stan wiedzy nt. teorii ewolucji i inteligentnego projektu;
  • monitoring zagrożeń dla wolności badań naukowych w Polsce i na świecie;
  • przedruki i tłumaczenia na język polski najciekawszych artykułów naukowych z renomowanych serwisów amerykańskich.

 

 
PARTNERZY SERWISU