Strona główna / Video
Ojciec dr Michał Chaberek OP zaprasza na drugą edycję wydarzenia, które z wielkim sukcesem wkroczyło na arenę polskich badań nad teorią ewolucji, inteligentnym projektem i ogólnie początkami życia na Ziemi. Już na początku czerwca 2024 r. powracamy na Zamek Królewski w Niepołomicach, a wraz z nami - światowej sławy naukowcy❗ "Wiara i nauka w dobie sekularyzacji. Powrót hipotezy Boga" - taki tytuł nosi druga edycja konferencji. Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie konferencja.wiarainauka.pl.
Zobacz relację z konferencji "Wiara i nauka w dobie sekularyzacji", która odbyła się w dniach 1-3 czerwca 2023 w podkrakowskich Niepołomicach.
#Nauka  
Zobacz panel „Kim był dla nas Krzysztof Karoń?”, który był częścią konferencji „Jaki jest cel antykultury?”, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi w rocznicę śmierci słynnego pisarza i publicysty.
To jeden z wykładów wygłoszonych podczas międzynarodowej konferencji naukowej "Wiara i nauka w dobie sekularyzacji", która odbyła się w czerwcu 2023 r. w podkrakowskich Niepołomicach. Prelegent, czyli ojciec dr Michał Chaberek OP zwraca uwagę m.in. na relację pomiędzy Pismem Świętym a teorią ewolucji Darwina oraz na niespójności w tej drugiej, których nie można zignorować, zarówno z perspektywy świeckiej, jak i z punktu widzenia wiary.
Ojciec dr M. Chaberek: Teoria pochodzenia człowieka od małpy została OBALONA. Oto dowody
Great speach of prof. Michael Behe from Discovery Institute. Why it is not a good idea to take as a scientific claim that Darwin's evolution can explain the beginning of life at Earth. Just listen to his story❗
1-6  
 
PARTNERZY SERWISU
 
 
WESPRZYJ NAS
 
Wesprzyj Wiarę i Naukę !
Polacy potrzebują prawdy !


Nasz serwis to ewenement w skali kraju. Publikujemy
prace naukowe, opinie i relacje z wydarzeń ogniskujących
się wokół problematyki stworzenia świata
i teorii ewolucji. Twoje wsparcie wykorzystujemy
w pełni na rozwój i promocję serwisu

WiaraiNauka.pl.

Jaką kwotą możesz nas wesprzeć?

 

 

 

Dopomóż nam już teraz do utrzymania i rozwoju serwisu,

który propaguje niezależne badania naukowe i publicystykę

łączącą świat nauki i sferę wiary.

WSPIERAM KWOTĄ